LYSOZYME SKYSTIS 50ml

LYSOZYME SKYSTAS 50ml

SE897061
6,90 €
Su mokesčiais Pristatymas per 2-6 d.d.

Skystas Lysozyme yra labai stabilaus katijoninio baltymo produktas , kurio pagrindinė savybė yra stiprus antibakterinis poveikis. Šis fermentas turi slopinamąjį poveikį bakterijai Clostridium tyrobutyricum, kuri atsakinga už vadinamojo „vėlyvo pūtimo“ atsiradimą ir dėl sviesto rūgšties nemalonaus skonio atsiradimo. 

LYSOZYME SKYSTIS 50ml

Lysozyme yra labai stabilaus katijoninio baltymo produktas, kurio pagrindinė savybė yra stiprus antibakterinis poveikis. Šis fermentas turi slopinamąjį poveikį bakterijai Clostridium tyrobutyricum, kuri atsakinga už vadinamojo „vėlyvo pūtimo“ atsiradimą ir dėl sviesto rūgšties nemalonaus skonio atsiradimo. 

Piene esančios Clostrridium tyrobutyricum bakterijos fermentuoja laktatą, dėl kurio atsiranda "vėlyvojo pūtimo" defektas aukšto pH sūriuose (pvz. Emmentaler, Gouda ar Edammer ir kt). Net ir mažas šio anaerobo sporų tankis sūrių gamybai naudojamame piene gali sukelti šį reiškinį, jei augimo sąlygos yra tinkamos. Šiam defektui būdingos, dėl dujų burbuliukų susidarymo, atsiradusios didelės pūslelės, įtrūkimai, ir nenormalaus sviesto rūgšties skonio.

Lysozyme žymimas simboliu E1105.

 Lysozyme dažniausiai naudojamas:

    - brandinamo sūrio gamyboje

    - gaminant į sūrį panašius produktus

    - pieno gėrimuose

    - fermentuotose vyno gėrimuose

    - vynuogių vyno produktuose

 Dozavimas: 10-15ml/ 100 litrų pieno.

 Laikymas: Laikyti originalioje pakuotėje tamsioje ir sausoje vietoje, kambario temperatūroje 15 - 25°C, neužšaldyti.

 Grynasis kiekis: 50 ml

Susiję produktai

Jums taip pat gali patikti

Ėriukų Rennet pasta 100g

SE897035
4,00 €

Ėriukų Rennet šliužo pasta yra produktas, gaunamas iš ėriukų ir ožiukų skrandžių. Tai tradicinė itališka šliužo pasta. Iš jo gaminami aukštos kokybės sūriai, visų pirma avių ir ožkų sūriai. Šis šliužo fermentas suteikia gaminamam sūriui mažiau saldų, sausesnį ir aštresnį skonį.

LP – Probiotinių bakterijų pradinė kultūra 100L

SE897054
6,95 €

Koncentruota, liofilizuota pieno rūgšties pradinė kultūra, skirta tiesioginiam inokuliavimui, idealiai tinka gaminti fermentuotą pieną, jogurtą, šaldytą jogurtą, šviežius sūrius su probiotinėmis savybėmis.

CAGLIO RENNET šliužo fermentas 100ml.

13623
5,95 €

Gyvulinės kilmės, natūralus šliužo fermentas yra išgautas ekstrakcijos būdu iš veršelių skrandžių, turintis didelį chimozino kiekį. Chimozinas pasižymi didžiausiu pieno sutraukinimo specifiškumu. Užtenka iki 450 l pieno.

Audinys KVADRATINIS sūriams 50X50 cm 2 vnt.

411305
4,80 €

 Audinys, idealiai tinka naminiam sūriui gaminti. Didelis audinio dydis palengvina sūrio gaminimo procesą ir leidžia pagaminti daugiau sūrio. Dėka kūginės formos skylučių, neprilimpa prie sūrio masės, dėl ko sūrio paviršius

Mikrobiologinis Rennet fermentas 50ml

SE897032
5,90 €

Koncentruotas! Mikrobinis šliužo fermentas yra fermentas, gaunamas fermentuojant išgrynintą Rhizomucor miehei rūšių kultūrą, priklausantis mikrobinės kilmės koaguliantų grupei ir naudojamas sūrių gamyboje kaip alternatyva koaguliantams iš gyvulinio ekstrakto. Mikrobiniame šliužo fermente nėra jokių genetiškai modifikuotų organizmų.

Registruotis

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį