Naudojimosi taisyklės ir garantijos

Pirkdami internetinėje parduotuvėje www.medeja.lt Jūs laikomi susipažinę ir sutinkate su žemiau nurodytomis pirkimo sąlygomis ir garantijomis:

Registracija:

Jeigu perkate musų parduotuvėje, įveskite asmeninius duomenis: vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefoną, el. paštą. www.medeja.lt Jūsų asmeninių duomenų nesaugo, todėl asmeninę informaciją reikės įvesti kiekvieną kartą perkant. Patvirtindami pirkimą visada atidžiai pasitikrinkite įvestus duomenis. Mes neatsakome, jeigu prekės bus prarastos siuntimo metu dėl pirkėjo neteisingai įvesto pristatymo adreso.

Prekių pasirinkimas:

Suradus patinkančią prekę, spaudžiate mygtuką "Pirkti", po to nurodome norimą kiekį ir prekė bus įdėta i pirkinių krepšelį. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Atkreipkite dėmesį į prekių pakuočių svorius.(Prekių svoriai nurodyti prekių aprašymuose)Nuo pasirinktų prekių svorio priklausys pristatymo išlaidų dydis. Bet kada vėliau kitų prekių paieškos metu galėsite koreguoti jau išsirinktų prekių kiekį arba ištrinti jas iš savo prekių krepšelio.

Apmokėjimas:

Gavę Jusų užsakymą, elektroniniu paštu išsiusime rekvizitus išankstiniam apmokėjimui. Sąskaitą apmokėti turite per 3 darbo dienas bet kuriame banke. Užsakymą pradėsime vykdyti tik gavę išankstini apmokėjimą. Neatlikus pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija anuliuojama.

Bankinio pavedimo instrukcijos:

Prašome apmokėti nurodytą sumą į nurodytą sąskaitą. Dėmesio! Užsakymo patvirtinimui būtina paspausti mygtuką "Patvirtinti užsakymą". Visa reikalinga informacija pavedimui atlikti taip pat bus išsiųsta Jums el. paštu po užsakymo patvirtinimo

D.Marcinkevičiaus GKĮ "Medėja"
Įm. kodas:169717959
PVM kodas: LT697179515
Dariaus ir Girėno g. 3, 90121 Plungė
A/S: LT853500010003532213 Banko kodas 71820

MOKĖJIMO PASKIRTYJE: nurodykite užsakymo numerį. Jūsų užsakymas nebus išsiųstas, kol negausime apmokėjimo.

Informavimas apie priimtą užsakymą:

Apie gautą ir patvirtintą, vykdomą ir išsiustą Jūsų užsakymą mes nedelsiant informuosime Jus nurodytu el. pašto adresu.

Registruotis

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį