Kitos prekės

Alyvų aromatinis aliejus
Kiekis-10 ml.  Alyvų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ir į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Apelsinų aromatinis aliejus
Kiekis-10 ml.  Apelsinų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ir į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Aromatinė lempa - žvakidė DRAMBLIUKAS
Keramikinė aromatinė lempa - žvakidė DRAMBLIUKAS. Į lempos apačią idėkite žvakutę ir uždekite o į lempos indelį, viršule įpilkite vandens ir įlašinkite pasirinkto aromatinio aliejaus. Nuo žvakutės vanduo įkais ir aromatinis aliejus pradės garuoti sklaisdamas bute Jūsų pairinktą kvapą. Aromatinius aliejus rasite skyrelyje AROMATINIAI ALIEJAI. Plotis 11cm. Aukštis 9 cm. Pagaminta Švedijoje.
Dantytas sekatorius - žirklės teleskopinėmis ra...
Sekatorius - žirklės teleskopinėmis rankenomis ir dantimis, kad lengviau būtų galima nukirsti šakas. Rankenų ilgis 60cm/95cm. Pagaminta Italijoje
Frezijų aliejus
Kiekis-10 ml.  Frezijų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Geltonųjų rožių aliejus
Kiekis-10 ml.  Geltonūjų rožių aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Jazminų aliejus
Kiekis-10 ml.  Jazminų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Levandų aliejus
Kiekis-10 ml.  Levandų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Magnolijų aliejus
Kiekis-10 ml.  Magnolijų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Orchidėjų aliejus
Kiekis-10 ml.  Orchidėjų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Pakalnučių aliejus
Kiekis-10 ml.  Pakalnučių aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Rožių aliejus
Kiekis-10 ml.  Rožių aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Sandalmedžio aliejus
Kiekis-10 ml.  Sandalmedžio aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
Sekatorius - žirklės su teleskopinėmis rankenom...
Sekatorius - žirklės su teleskopinėmis rankenomis. Rankenų ilgis 60cm/95cm. Pagaminta Italijoje
Sekatorius lenktais ašmenimis
Sekatorius 20cm ilgio. Pagaminta Italijoje
Sekatorius su reguliuojama geležte
Sekatorius su reguliuojama geležte. Sekatoriaus ilgis 21 cm. Pagaminta Italijoje
3 ltr. Ąžuolinė statinė
3 Litrų talpos ąžuolo statinė. Vidus degintas. Lankai cinkuoto plieno, čiaupas medinis. Tinka laikyti vyną, viskį ir alų. Statinės atitinka aukščiausius šio produkto standartus. Visos statinės gaminamos tik iš natūralių medžiagų be lako ir klijų.
5 ltr. Ąžuolinė statinė
5 Litrų talpos ąžuolo statinė. Vidus degintas. Lankai cinkuoto plieno, čiaupas medinis. Tinka laikyti vyną, viskį ir alų. Statinės atitinka aukščiausius šio produkto standartus. Visos statinės gaminamos tik iš natūralių medžiagų be lako ir klijų.
10 ltr. Ąžuolinė statinė
10 litrų talpos ąžuolo statinė. Vidus degintas. Lankai cinkuoto plieno, čiaupas medinis. Tinka laikyti vyną, viskį ir alų. Statinės atitinka aukščiausius šio produkto standartus. Visos statinės gaminamos tik iš natūralių medžiagų be lako ir klijų.
50 ltr. Ąžuolinė statinė
50 Litrų talpos ąžuolo statinė. Vidus degintas. Lankai cinkuoto plieno, čiaupas medinis. Tinka laikyti vyną, viskį ir alų. Statinės atitinka aukščiausius šio produkto standartus. Visos statinės gaminamos tik iš natūralių medžiagų be lako ir klijų.
Mulčas
Prekė siunčiama tik per kurjerį. Naudojamas buityje ir žemės ūkyje. Pakuotėje 1 kg.
Augalų kondicionierius
Skirtas naudoti buityje ir žemės ūkyje. Prekė siunčiama tik per kurjerį. Pakuotėje: 1kg.
Apsauginis tinklelis maistui nuo vabzdžių
Apsauginis tinklelis-skėtis nuo vabzdžių maistui 30X30cm.
Tinklelis nuo vabzdžių durims su magnetais (Balt...
Tinklelis nuo vabzdžių durims su magnetais (baltas) Tinka durims kurių plotis nuo 80cm iki 1m. aukštis nuo 2.10m iki 2.20m. .
Tinklelis nuo vabzdžių durims su magnetais (Juod...
Tinklelis nuo vabzdžių durims su magnetais (juodos spalvos) Tinka durims kurių plotis nuo 80cm iki 1m. aukštis nuo 2.10m iki 2.20m. .
Tinklelis nuo vabzdžių (baltos spalvos)
Trijų dalių tinklelis nuo vabzdžių durims (baltos spalvos)su laikikliu ir svareliais tinklelio apačioje. Tinka durims kurių plotis iki 0.90cm. ir aukštis iki 2.10m. Lengvas montavimas, ypač tinka balkoninėms durims.
Tinklelis nuo vabzdžių durims (Juodos spalvos)
Trijų dalių tinklelis nuo vabzdžių durims (juodos spalvos)su laikikliu ir svareliais tinklelio apačioje. Tinka durims kurių plotis iki 0.90cm. ir aukštis iki 2.10m. Lengvas montavimas, ypač tinka balkoninėms durims.
100% Rožmedžio eterinis aliejus
Kiekis 10 ml. Išpilstyta Švedijoje.
Atpalaiduojantis eterinių aliejų mišinys
Kiekis: 10 ml. Sudėtis:Levandų ir Bergamotės 100% eterinių aliejų mišinys. Išpilstyta: Švedijoje.
Gaivinantis eterinų aliejų mišinys
Kiekis 10 ml. Sudėtis: citrinų, eukaliptų, rozmarinų ir grepfrutų 100% eterinių aliejų mišinys. Išpilstyta: Švedijoje.
Bergamotės 100% aliejus
Kiekis 10ml. Išpilstyta Švedijoje.
Šviežio medaus aromatinis aliejus
Šviežio medaus aromatinis aliejus. Aliejus gali būti naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens, įlašinkite 3-5 lašus aliejaus ir po dubenėliu padėkite žvakutę. Žvakutė kaitins dubenėlį ir po kambarį pasklis nuostabus aromatas. Taip pat galite prieš plaunant grindis į vandenį įlašinti aliejaus ir aromatizuotu vandeniu išplauti grindis. Mėgaukitės nuostabiais gamtos aromatais.
VANILĖS aromatinis aliejus
Braškių aromatinis aliejus
Pušų aromatinis aliejus
Hiacintų aromatinis aliejus
Sandalmedžio aromatinis aliejus
Lotoso aromatinis aliejus
Persikų aromatinis aliejus

Alyvų aromatinis aliejus
22-01-01

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Alyvų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ir į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos arom..

LAIKINAI NĖRA

Apelsinų aromatinis aliejus
22-01-02

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Apelsinų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ir į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamto..

LAIKINAI NĖRA

Aromatinė lempa - žvakidė DRAMBLIUKAS
AL-86

3.20€ Be PVM: 2.64€

Keramikinė aromatinė lempa - žvakidė DRAMBLIUKAS. Į lempos apačią idėkite žvakutę ir uždekite o į lempos indelį, viršule įpilkite vandens ir įlašinkite pasirinkto aromatinio aliejaus. Nuo žvakutės vanduo įkais ir aromatinis alie..

Dantytas sekatorius - žirklės teleskopinėmis ra...
36960

19.50€ Be PVM: 16.12€

Sekatorius - žirklės teleskopinėmis rankenomis ir dantimis, kad lengviau būtų galima nukirsti šakas. Rankenų ilgis 60cm/95cm. Pagaminta Italijoje..

Frezijų aliejus
22-01-03

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Frezijų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos..

LAIKINAI NĖRA

Geltonųjų rožių aliejus
22-01-04

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Geltonūjų rožių aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiai..

LAIKINAI NĖRA

Jazminų aliejus
22-01-05

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Jazminų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos..

LAIKINAI NĖRA

Levandų aliejus
22-01-06

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Levandų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos..

LAIKINAI NĖRA

Magnolijų aliejus
22-01-07

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Magnolijų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamt..

LAIKINAI NĖRA

Orchidėjų aliejus
22-01-08

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Orchidėjų aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamt..

LAIKINAI NĖRA

Pakalnučių aliejus
22-01-10

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Pakalnučių aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gam..

LAIKINAI NĖRA

Rožių aliejus
22-01-09

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Rožių aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais gamtos ..

LAIKINAI NĖRA

Sandalmedžio aliejus
22-01-11

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis-10 ml.  Sandalmedžio aromatinis aliejus Aliejus naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens ie į jį įlašinkite 3-5 lašus aliejaus. Po dubenėliu padėkite žvakutę ir mėgaukitės nuostabiais g..

LAIKINAI NĖRA

Sekatorius - žirklės su teleskopinėmis rankenom...
36950

19.50€ Be PVM: 16.12€

Sekatorius - žirklės su teleskopinėmis rankenomis. Rankenų ilgis 60cm/95cm. Pagaminta Italijoje..

Sekatorius lenktais ašmenimis
80102

5.00€ Be PVM: 4.13€

Sekatorius 20cm ilgio. Pagaminta Italijoje..

Sekatorius su reguliuojama geležte
36422

5.00€ Be PVM: 4.13€

Sekatorius su reguliuojama geležte. Sekatoriaus ilgis 21 cm. Pagaminta Italijoje..

3 ltr. Ąžuolinė statinė
AST-3

55.00€ Be PVM: 45.45€

3 Litrų talpos ąžuolo statinė. Vidus degintas. Lankai cinkuoto plieno, čiaupas medinis. Tinka laikyti vyną, viskį ir alų. Statinės atitinka aukščiausius šio produkto standartus. Visos statinės gaminamos tik iš natūralių medžiagų..

LAIKINAI NĖRA

5 ltr. Ąžuolinė statinė
AST-5

0.00€ Be PVM: 0.00€

5 Litrų talpos ąžuolo statinė. Vidus degintas. Lankai cinkuoto plieno, čiaupas medinis. Tinka laikyti vyną, viskį ir alų. Statinės atitinka aukščiausius šio produkto standartus. Visos statinės gaminamos tik iš natūralių medžiagų..

LAIKINAI NĖRA

10 ltr. Ąžuolinė statinė
AST-10

85.00€ Be PVM: 70.25€

10 litrų talpos ąžuolo statinė. Vidus degintas. Lankai cinkuoto plieno, čiaupas medinis. Tinka laikyti vyną, viskį ir alų. Statinės atitinka aukščiausius šio produkto standartus. Visos statinės gaminamos tik iš natūralių medžiag..

LAIKINAI NĖRA

50 ltr. Ąžuolinė statinė
AST-50

0.00€ Be PVM: 0.00€

50 Litrų talpos ąžuolo statinė. Vidus degintas. Lankai cinkuoto plieno, čiaupas medinis. Tinka laikyti vyną, viskį ir alų. Statinės atitinka aukščiausius šio produkto standartus. Visos statinės gaminamos tik iš natūralių medžiag..

LAIKINAI NĖRA

Mulčas
V-S

24.00€ Be PVM: 19.83€

Prekė siunčiama tik per kurjerį. Naudojamas buityje ir žemės ūkyje. Pakuotėje 1 kg...

Augalų kondicionierius
W-4-B-L

23.99€ Be PVM: 19.83€

Skirtas naudoti buityje ir žemės ūkyje. Prekė siunčiama tik per kurjerį. Pakuotėje: 1kg...

Apsauginis tinklelis maistui nuo vabzdžių
731502

1.50€ Be PVM: 1.24€

Apsauginis tinklelis-skėtis nuo vabzdžių maistui 30X30cm...

LAIKINAI NĖRA

Tinklelis nuo vabzdžių durims su magnetais (Balt...
731404B

9.00€ Be PVM: 7.44€

Tinklelis nuo vabzdžių durims su magnetais (baltas) Tinka durims kurių plotis nuo 80cm iki 1m. aukštis nuo 2.10m iki 2.20m. ...

Tinklelis nuo vabzdžių durims su magnetais (Juod...
731404

9.00€ Be PVM: 7.44€

Tinklelis nuo vabzdžių durims su magnetais (juodos spalvos) Tinka durims kurių plotis nuo 80cm iki 1m. aukštis nuo 2.10m iki 2.20m. ...

Tinklelis nuo vabzdžių (baltos spalvos)
731403B

9.90€ Be PVM: 8.18€

Trijų dalių tinklelis nuo vabzdžių durims (baltos spalvos)su laikikliu ir svareliais tinklelio apačioje. Tinka durims kurių plotis iki 0.90cm. ir aukštis iki 2.10m. Lengvas montavimas, ypač tinka balkoninėms durims...

LAIKINAI NĖRA

Tinklelis nuo vabzdžių durims (Juodos spalvos)
731403

9.90€ Be PVM: 8.18€

Trijų dalių tinklelis nuo vabzdžių durims (juodos spalvos)su laikikliu ir svareliais tinklelio apačioje. Tinka durims kurių plotis iki 0.90cm. ir aukštis iki 2.10m. Lengvas montavimas, ypač tinka balkoninėms durims...

LAIKINAI NĖRA

100% Rožmedžio eterinis aliejus
220311

8.11€ Be PVM: 6.70€

Kiekis 10 ml. Išpilstyta Švedijoje...

LAIKINAI NĖRA

Atpalaiduojantis eterinių aliejų mišinys
2203002

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis: 10 ml. Sudėtis:Levandų ir Bergamotės 100% eterinių aliejų mišinys. Išpilstyta: Švedijoje...

LAIKINAI NĖRA

Gaivinantis eterinų aliejų mišinys
2203003

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis 10 ml. Sudėtis: citrinų, eukaliptų, rozmarinų ir grepfrutų 100% eterinių aliejų mišinys. Išpilstyta: Švedijoje...

LAIKINAI NĖRA

Bergamotės 100% aliejus
NULL

0.00€ Be PVM: 0.00€

Kiekis 10ml. Išpilstyta Švedijoje...

LAIKINAI NĖRA

Šviežio medaus aromatinis aliejus
NULL

1.74€ Be PVM: 1.44€

Šviežio medaus aromatinis aliejus. Aliejus gali būti naudojamas aromatinėse lempose. Į lempos dubenėlį įpilkite švaraus vandens, įlašinkite 3-5 lašus aliejaus ir po dubenėliu padėkite žvakutę. Žvakutė kaitins dubenėlį ir po kamba..

LAIKINAI NĖRA

VANILĖS aromatinis aliejus
53035

1.74€ Be PVM: 1.44€

..

Braškių aromatinis aliejus
53036

1.74€ Be PVM: 1.44€

..

LAIKINAI NĖRA

Pušų aromatinis aliejus
53037

1.74€ Be PVM: 1.44€

..

LAIKINAI NĖRA

Hiacintų aromatinis aliejus
53038

1.80€ Be PVM: 1.49€

..

LAIKINAI NĖRA

Sandalmedžio aromatinis aliejus
53027

1.80€ Be PVM: 1.49€

..

Lotoso aromatinis aliejus
53040

1.80€ Be PVM: 1.49€

..

LAIKINAI NĖRA

Persikų aromatinis aliejus
53041

1.80€ Be PVM: 1.49€

..

LAIKINAI NĖRA
Rodoma nuo 1 iki 39 iš 39 (1 puslapių)
Brand
Brand1
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand5
Brand2
hambletonbard