Sūdytu mėsos gaminių aprišimo replės + 60 aprišimo žiedų

  • 17.50€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 313313
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

  Sūdytu mėsos gaminių aprišimo replės + 60 aprišimo žiedų Nepamainoma pagalba virtuvėje - mėsos aprišimo įrankis palengvina specialių spaustukų uždėjimą ant mėsos tinklelių ir natūralių bei dirbtinių žarnų ruošiant mėgstamą mėsą, dešras ir rūkytą mėsą!   Paprasta naudoti - labai lengva dirbti naudojant šį įrenginį. Replės yra su specialiomis įdubomis klipams uždėti, o paspa..

Žymos: tinklelis mesai, viskas mesos gamybai, marinavimui, mesos rukymui, kepimui, marinavimui, dešroms, dešru gamybai prieskoniai

  Sūdytu mėsos gaminių aprišimo replės + 60 aprišimo žiedų

Nepamainoma pagalba virtuvėje - mėsos aprišimo įrankis palengvina specialių spaustukų uždėjimą ant mėsos tinklelių ir natūralių bei dirbtinių žarnų ruošiant mėgstamą mėsą, dešras ir rūkytą mėsą!
  Paprasta naudoti - labai lengva dirbti naudojant šį įrenginį. Replės yra su specialiomis įdubomis klipams uždėti, o paspaudus jos automatiškai atsidaro, kad būtų galima paruošti kitą spaustuką.
Patogus naudojimas - puikiai suprojektuota presavimo įrankio struktūra ir modelis leidžia lengvai suimti, mažai tikėtina, kad išslystų ir yra labai patogu naudoti.
 Aukštos kokybės - specialiai profiliuota galvutė puikiai prisitaiko prie spaustukų, o aukštos kokybės elastingas nerūdijančio plieno lydinys, iš kurio pagamintas įrankis, leis juo mėgautis ilgai!
 Paruošta naudoti - pasirinkdami ir mūsų reples, jūs gausite jį komplekte su 60 spaustukų, kurių dėka jis bus paruoštas naudoti iškart išėmus iš dėžutės!
   Ar mėsą perdirbate namuose? Nuo šiol juos paruošti mėsos tinkluose ir natūraliuose bei dirbtiniuose apvalkaluose bus dar lengviau! Šis įrankis, pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno lydinio, puikiai tiks specialisto spaustukams uždėti namuose gaminant perdirbtą mėsą. Žiedų dėka apvalkalas tvirtai užfiksuos paruoštą mėsą, o tinklas neatsiriš net esant dideliam slėgiui.
Kaip naudoti:
Įdėkite spaustuką į įdubą, esančią replių gale. Įdėkite presą į pasirinktą vietą ant korpuso ar tinklo ir paspauskite įrenginį. Kai klipas yra vietoje, spaudos įrankis atsidaro automatiškai, kad būtų galima paruošti kitą klipą.
   Matmenys:
Ilgis:
4,5 cm
Plotis:
2,0 cm
Aukštis:
16,5 cm

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis