Langų tinklelis nuo uodų, 130x150 cm

  • 3.90€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 731401
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Langų tinklelis nuo uodų, 130x150 cmVeiksminga patalpų apsauga nuo vabzdžių – tinkleliai efektyviai apsaugo nuo vabzdžių, ypač skraidančių vabzdžių, pro atvirus langus patekti į butus, ūkines patalpas, komercines patalpas ir pan.     Montuoti patiems – tinklas skirtas montuoti pačiam. Priklausomai nuo poreikių, jį galima iškirpti iki reikiamo dydžio ir lengvai pritvirtint..

Žymos: tinklelis maistui, sekatorius, sodui, daržui, sodo zirkles.

Langų tinklelis nuo uodų, 130x150 cm

Veiksminga patalpų apsauga nuo vabzdžių – tinkleliai efektyviai apsaugo nuo vabzdžių, ypač skraidančių vabzdžių, pro atvirus langus patekti į butus, ūkines patalpas, komercines patalpas ir pan.

    Montuoti patiems – tinklas skirtas montuoti pačiam. Priklausomai nuo poreikių, jį galima iškirpti iki reikiamo dydžio ir lengvai pritvirtinti prie lango rėmo.

    Lengva surinkti ir išardyti – kiekvieną pakuotę sudaro tinklelis (130 cm x 150 cm) ir Velcro (5,6 m ilgio). Pritvirtinus Velcro, tinklelį galima pritvirtinti ir nuimti, kai jo nebereikia.

    Kokybiška ir estetiška išvaizda – plona, ​​bet tvirta medžiaga yra veiksminga apsauga nuo vabzdžių, o tinklas pagamintas iš mažyčių korio tinklelių.

    Daugkartinis naudojimas – tinklelis nuo uodų gali būti naudojamas daugelį sezonų.

Svoris:70,0 g

Spalva: juoda

Dydis [cm] 130 x 150

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Brand
Brand1
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand2
hambletonbard