• Nauja
Skaitmeninis temperatūros matuoklis 10-40

Skystųjų kristalų temperatūros matuoklis 10-40˚C.

33832
1,70 €
Su mokesčiais Pristatymas per 2-6 d.d.

Priklijuojamas skaitmeninis, skystųjų kristalų temperatūros matuoklis 10-40˚C. Klijuojamas ant fermentacinio indo, jokių elementų ar įkrovimo, pastoviai rodo misos ar vyno temperatūrą.

Matuoklio ilgis 13cm

Priklijuojamas skaitmeninis, skystųjų kristalų temperatūros matuoklis 10-40˚C. Klijuojamas ant fermentacinio indo, kad žinotumėt aplinkos temperatūrą.,

Matuoklio ilgis 13cm

Susiję produktai

Jums taip pat gali patikti

5 ltr. matavimo indas su skale

14130
9,20 €

Pagamintas iš ypatingai tvirto ir elastingo plastiko (polipropileno) kuris turi mažiausią tankį. Jis yra labai stiprus ir atsparus chemikalams. Kadangi turi aukštą lydymosi tašką yra atsparus karščiui. Tinka sąlyči

Skystųjų kristalų temperatūros matuoklis 0-30˚C

33831
1,95 €

Priklijuojamas skaitmeninis, skystųjų kristalų temperatūros matuoklis 0-30˚C. Klijuojamas ant fermentacinio indo, jokių elementų ar įkrovimo, pastoviai rodo misos ar vyno temperatūrą.

Profesionalus skaitmeninis pH vyno Testeris

HI981033
159,95 €

HI981033 vyno pH testeris, sukurtas taip, kad vyno gamybos procese būtų galima paprasčiau tirti pH, yra sukurtas išmatuoti mėginius, kuriuose yra daug kietų medžiagų. Integruotame zonde yra stiklinis korpusas, sferinis antgalis ir „Hanna“ užsikimšimo prevencijos sistema (CPS), kuri atspari užsikimšimui 20 kartų ilgiau nei įprasta keraminė jungtis, todėl ji yra ideali priemonė matuoti pH vyno gaminimo proceso metu.

Bendrosios paskirties valymo tirpalas 500 ml

HI7061L
18,00 €

HI7061L yra bendrosios paskirties valymo sprendimas, kuris gali būti naudojamas įvairiems tikslams. Naudojant elektrodai gali tapti nešvarūs ir duoti netikslius rezultatus, net jei jie teisingai nuskaitomi pH buferyje. Hanna valymo tirpalai pašalina nešvarumus ir likučius, kurie lieka ant elektrodų paviršių, kai matavimo metu jie panardinami į mėginius arba yra netinkamai laikomi. Hanna siūlo reguliariai valyti elektrodo lemputę ir jungtį, kad zondas visada būtų švarus ir kad jungtis neužsikimštų.

Registruotis

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį