NUTRIFERM ENERGY maistingosios medžiagos

  • 1.00€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 21090
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

NUTRIFERM ENERGY maistingosios medžiagosNATŪRALIOS MAISTINGOSIOS MEDŽIAGOS \"NUTRISTART ENERGY\" Pačioje fermentacijos pradžioje mielės stokoja maistingųjų medžiagų o geras mielių darbas lemia vyno kokybę. Todėl svarbu mielėms laiku duoti visų reikiamų vitaminų, mineralų, amino rūgščių ir t.t. NUTRIFERM ENERGY natūralus produktas pagamintos iš mielių autolizato (aukštoje temperatūroje iškaitint..

Žymos: maistingosios medziagos, nutriferm energy, maistingosios medziagos vynui, vyno gamyba

NUTRIFERM ENERGY maistingosios medžiagos
NATŪRALIOS MAISTINGOSIOS MEDŽIAGOS \"NUTRISTART ENERGY\" Pačioje fermentacijos pradžioje mielės stokoja maistingųjų medžiagų o geras mielių darbas lemia vyno kokybę. Todėl svarbu mielėms laiku duoti visų reikiamų vitaminų, mineralų, amino rūgščių ir t.t.
NUTRIFERM ENERGY natūralus produktas pagamintos iš mielių autolizato (aukštoje temperatūroje iškaitintų mielių) su dideliu kiekiu natūralių amino rūgščių, organinio azoto, mikroelementų, mineralinių druskų ir vitaminų.
NUTRIFERM ENERGY naudojamas pradiniame fermentacijos etape taip užtikrinsite greitesnį mielių augimo etapą. Labai veiksminga priemonė kuomet gaminame stipriuosius vynus.
Naudojant NUTRIFERM ENERGY mažiau gaminasi nepageidaujamų junginių (acto rūgštis, acetaldehido, H2S), užtikrina geresnį mielių darbą o tai garantuoja glicerolio, polisacharidų ir pageidaujamų aromatinių junginių gamybą be to mažesnė rizika, kad fermentacija įstrigs.
Sudedamosios dalys: Saccharomyces cerevisiae mielių autolizatai.
Grynasis kiekis: 5 g. Pakelio užtenka iki 30 ltr. vyno.

Gamintojas: ENARTIS, Italija.
Platintojas: D. Marcinkevičiaus įm. “MEDĖJA” Dariaus ir Girėno g. 3, Plungė.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Brand
Brand1
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand2
hambletonbard