MODULINIS DISTILIATORIUS „BALDUR“ 18 L

  • 295.00€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 341227
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Pilnos komplektacijos, 18 ltr talpos Modulinis distiliatorius „BALDUR“ buvo sukurtas tam, kad atitiktų išrankiausių klientų poreikius. Standartizuotų jungčių ir naujoviškų sistemos komponentų dėka galima konfigūruoti įvairių tipų distiliavimo įrenginius. Modulinis surinkimas leidžia išplėsti arba pakeisti įrenginio išdėstymą. Jis gali būti naudojamas tik distiliuoto vandens, eterinių aliejų, ..

Žymos: didtiliavimas, distiliatoriai

Pilnos komplektacijos, 18 ltr talpos Modulinis distiliatorius „BALDUR“ buvo sukurtas tam, kad atitiktų išrankiausių klientų poreikius. Standartizuotų jungčių ir naujoviškų sistemos komponentų dėka galima konfigūruoti įvairių tipų distiliavimo įrenginius. Modulinis surinkimas leidžia išplėsti arba pakeisti įrenginio išdėstymą. Jis gali būti naudojamas tik distiliuoto vandens, eterinių aliejų, hidrolatų ir aromatinio vandens gamybai. DRAUDŽIAMA NAUDOTI ALKOHOLIO DISTILIAVIMUI. Kaitinimui galima naudoti elektrinę plytelę arba dujinę viryklę.

    360˚ langas – pagamintas iš karščiui atsparaus borosilicio stiklo, leidžia vizualiai valdyti distiliavimo procesą.
    Galimybė pagardinti – vaizdo ieškiklis suteikia galimybę distiliatą proceso metu pagardinti bet kokiomis žolelėmis ar vaisių žievelėmis.
    Pilnas nerūdijančio plieno rinkinys – pirkdami „Baldur 18 L“ modulinį distiliavimo įrenginį gausite pilnai paruoštą, aukštos kokybės distiliavimo rinkinį, kuris tarnaus ilgus metus.
    Į kainą įeina kolonėlės užpildymas – komplekte yra varinės prizminės spyruoklės ir nerūdijančio plieno užpildas, jų naudojimas pagerina galutinio produkto skonį ir aromatą.

Pagrindinė įranga:

18 litrų talpa, nerūdijantis plienas (maistinis) AISI304
Termometras (dangtyje įmontuotas nipelis termometrui)
Išleidimo čiaupas (nerūdijančio plieno ½)
Carga 250 mm ilgio, išorės Ø 48 mm (nerūdijančio plieno)
Carga 500 mm  ilgio, išorės Ø 48 mm (nerūdijančio plieno)
Stiklinis langas 100 mm ilgio, išorės Ø 48 mm
Aušintuvas Liebiga aušinimo dalies aukštis 590 mm išorės Ø 48 mm

Bendras distiliatoriaus aukštis - 132 cm.