Dezinfekuojanti priemonė SANIPRO RINSE 1000ml

  • 19.90€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 22895
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Dezinfekuojanti priemonė SANIPRO RINSE Labai efektyvi, dezinfekuojanti, skysta priemonė.Ji yra bekvapė, beskonė, nepalieka dėmių, joje yra korozijos inhibitorių, todėl ji idealiai tinka dezinfekuoti nerūdijančio plieno prietaisus ir jautrius paviršius.Dėl to, kad „SaniPro Rinse“ tirpalas putoja labai stipriai, dezinfekavimas yra labai efektyvus.Preparatas yra stabilus labai plačiame t..

Žymos: dezinfekuojanti priemonė, viskas vyno gamybai, viskas alaus gamybai, buteliu dezinfekcija

Dezinfekuojanti priemonė SANIPRO RINSE

 Labai efektyvi, dezinfekuojanti, skysta priemonė.Ji yra bekvapė, beskonė, nepalieka dėmių, joje yra korozijos inhibitorių, todėl ji idealiai tinka dezinfekuoti nerūdijančio plieno prietaisus ir jautrius paviršius.Dėl to, kad „SaniPro Rinse“ tirpalas putoja labai stipriai, dezinfekavimas yra labai efektyvus.Preparatas yra stabilus labai plačiame temperatūrų diapazone.Tai reiškia, kad galima skiesti tiek šaltu tiek ir karštu vandeniu.

SANIPRO RINSE naudojamas galutiniam skalavimui po plovimo.Po skalavimo perskalauti vandeniu nereikia, todėl idiali priemonė buteliams dezinfekuoti.. Dezinfekuotus paviršius geriausia palikti savaime išdžiūti.

Dozavimas:

  • 1–2 dangteliai (12,5–25ml) 10 litrų vandens arba 1,25-2,5ml. 1-am litrui vandens
  • Rekomenduojamas sąlyčio su paviršiumi laikas yra mažiausiai 1 minutė.
  • Jį galima skiesti įprastu vandentiekio vandeniu. Tačiau jei ketiname paruošti didesnį produkto kiekį, kurį naudosite kelis mėnesius, rekomenduojama naudotidistiliuotą vandenį.
  • Grynasis kiekis 1 litras.Šio kiekio pakanka pasigaminti 400-800 litrų tirpalo.

Pagaminta Švedijoje.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Brand
Brand1
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand2
hambletonbard