TIEFIX -2K Ekologiškas, biologiškai suyrantis raištis augalams 500m.

  • 12.20€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 2055
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

TIEFIX -2K Ekologiškas, biologiškai suyrantis raištis augalams 500m.TIEFIX-2K Ekologiškas, biologiškai suyrantis raištis augalams. Raiščio viduje esanti vielutė padengtas kraftinio popieriaus danga. Popierinio raiščio surišimo trukmė (nuo augalo pririšimo iki suyrimo) apie aštuonis/dešimt mėnesių, priklausomai nuo vietos ir drėgmės. Popierius  sugeria drėgmę ir skyla į celiuliozės p..

Žymos: vynuogynas, sodas risimas augalu risimui, viskas augalu risimui

TIEFIX -2K Ekologiškas, biologiškai suyrantis raištis augalams 500m.


TIEFIX-2K Ekologiškas, biologiškai suyrantis raištis augalams. Raiščio viduje esanti vielutė padengtas kraftinio popieriaus danga.
Popierinio raiščio surišimo trukmė (nuo augalo pririšimo iki suyrimo) apie aštuonis/dešimt mėnesių, priklausomai nuo vietos ir drėgmės.
Popierius  sugeria drėgmę ir skyla į celiuliozės pluoštus,  geležis  rūdija ir virsta geležies druska, padedančia tręšti dirvą.
Be to,  TIEFIX-2K  popierinio raiščio nereikia pjauti genėjimo metu: veikiamas saulės ir drėgmės jis pradeda irti ir kai jo nebereikia,  jis pats nukrenta ant žemės ir ją patręšia.
Šiems raiščiams rekomenduojame naudoti TIEFIX-HD pusiau automatines rišimo reples art.7004. Taip sutaupysite labai daug laiko.

Ritinyje 500 m.

Pagaminta Italijoje
Platintojas D. Marcinkevičiaus G.K.Į „Medėja“, Dariaus ir Girėno g. 3, Plungė.

Brand
Brand1
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand2
hambletonbard