TIEFIX -2K Ekologiškas, biologiškai suyrantis raištis augalams 250m.

  • 7.00€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 2058
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

TIEFIX -2K Ekologiškas, biologiškai suyrantis raištis augalams 250 m.TIEFIX-2K Ekologiškas, biologiškai suyrantis raištis augalams. Raiščio viduje esanti vielutė padengtas kraftinio popieriaus danga. Popierinio raiščio surišimo trukmė (nuo augalo pririšimo iki suyrimo) apie aštuonis/dešimt mėnesių, priklausomai nuo vietos ir drėgmės. Popierius  sugeria drėgmę ir skyla į celiuliozės ..

Žymos: vynuogynas, sodas risimas augalu risimui, viskas augalu risimui

TIEFIX -2K Ekologiškas, biologiškai suyrantis raištis augalams 250 m.


TIEFIX-2K Ekologiškas, biologiškai suyrantis raištis augalams. Raiščio viduje esanti vielutė padengtas kraftinio popieriaus danga.
Popierinio raiščio surišimo trukmė (nuo augalo pririšimo iki suyrimo) apie aštuonis/dešimt mėnesių, priklausomai nuo vietos ir drėgmės.
Popierius  sugeria drėgmę ir skyla į celiuliozės pluoštus,  geležis  rūdija ir virsta geležies druska, padedančia tręšti dirvą.
Be to,  TIEFIX-2K  popierinio raiščio nereikia pjauti genėjimo metu: veikiamas saulės ir drėgmės jis pradeda irti ir kai jo nebereikia,  jis pats nukrenta ant žemės ir ją patręšia.
Šiems raiščiams rekomenduojame naudoti TIEFIX-HD pusiau automatines rišimo reples art.7004. Taip sutaupysite labai daug laiko.

Ritinyje 250 m.

Pagaminta Italijoje
Platintojas D. Marcinkevičiaus G.K.Į „Medėja“, Dariaus ir Girėno g. 3, Plungė.