Duonos raugas su mielėmis - 23 g

  • 1.60€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 409411
  • Prieinamumas: LAIKINAI NĖRA (TEIRAUTIS)

Duonos  raugas su mielėmis - 23 g Geros maistinės vertės - duonos raugas su mielėmis ir salyklu užtikrina aukštos kokybės natūralius ingredientus ir sėkmingą kepimą namuose - duona išlieka šviežia ilgiau nei pirkta kepykloje! Paprasta naudoti - raugas paruoštas naudoti iš karto. Jį lengvai naudojate duonai kepti orkaitėje arba automatinėje duonos kepimo mašinoje.   ..

Žymos: raugas duonai, mieles picai, tinklelis mesai, viskas mesos gamybai, marinavimui, mesos rukymui, kepimui, marinavimui, dešroms, dešru gamybai prieskoniai

Duonos  raugas su mielėmis - 23 g

Geros maistinės vertės - duonos raugas su mielėmis ir salyklu užtikrina aukštos kokybės natūralius ingredientus ir sėkmingą kepimą namuose - duona išlieka šviežia ilgiau nei pirkta kepykloje!
Paprasta naudoti - raugas paruoštas naudoti iš karto. Jį lengvai naudojate duonai kepti orkaitėje arba automatinėje duonos kepimo mašinoje.

    Skanus naminės duonos skonis - naudodami šį raugą galite pagaminti iki 750 g naminės duonos, pasižyminčios unikaliu, saldžiu, šiek tiek riešutų skoniu, nuostabiu aromatu, ryškiu ir švelniu trapumu bei traškia aukso ruda plutele.
Tokia duona yra sveikesnė ir virškinamesnė, todėl ją galima įtraukti į vaikų ir pagyvenusių žmonių racioną!
Spelta yra kviečių veislė, kurioje gausu mikro- ir makroelementų, vitaminų, maistinių skaidulų ir aminorūgščių, mažinančių stresą.
Reguliarus speltos duonos vartojimas teigiamai veikia imuninę sistemą, padeda lengviau susikaupti ir apsaugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Jei norite rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata, paruoškite ją savo namuose paprastai ir greitai!
Kepant duoną, sveriančią iki 750 g, pakanka vienos pakuotės lapų su mielėmis. Vienoje pakuotėje yra du paketėliai - vienas su raugu, kitas - su specialiai parinktomis mielėmis. Produktas skirtas duonai kepti orkaitėje arba specialioje automatinėje duonos kepimo mašinoje. Natūrali produkto sudėtis užtikrina sveikus kepinius, kuriuose nėra dirbtinių medžiagų ir skonio stipriklių. Duona ant speltos raugo ilgiau išlieka šviežia, saldaus ir šiek tiek riešutų skonio, švelnaus trupinio ir traškios plutos. Tokia duona taip pat lengvai virškinama ir gali būti įtraukta į vaikų ir pagyvenusių žmonių racioną.
Produktas yra natūralus ir gali keistis.
750 g duonos kepimo su speltos raugu receptas.

Ingridientai:
- 320 ml drungno vandens,
- 10 g druskos,
- 500 g 500–750 rūšies kvietinių miltų,
- 1 pakuotė speltos raugo su mielėmis duonai kepti (raugas ir mielės).
Pasirinktinai:
- 2 šaukštai sėklų, pvz. saulėgrąžų sėklos, moliūgų sėklos, sojos pupelės.
Orkaitė:
minkykite tešlą, pagamintą iš išvardytų ingredientų - reikia gauti elastingą masę, kuri nelimpa prie indo. Palikite jį maždaug 1 valandą po danga, šiltoje vietoje. Tada dar kartą užminkykite tešlą (pakanka tai padaryti trumpam) ir perkelkite ją į formą. Vėl palikite šiltoje vietoje, kad pakiltų, kol padvigubės. Tuo tarpu į orkaitę, kol ji įkaista, įdėkite dubenį su vandeniu, dėl kurio pluta bus traški, o trupiniai išliks švelni. Kepkite apie 1 valandą įkaitintoje orkaitėje 200 ° C temperatūroje.
Automatinė duonos kepimo mašina:
Sudėkite ingredientus tokia tvarka, kokia jie yra išvardyti, į automatinį dubenėlį ir nustatykite programą BASIC, kad gautumėte vidutiniškai rudą plutą. Duona bus paruošta maždaug po 3 valandų.

Sudėtis:
džiovintas viso grūdo speltos raugas 57,9% (malti speltos produktai, raugo pradžios kultūros), džiovintos mielės 42,1% (S. cerevisiae, emulsiklis: sorbitano monostearatas).
Šis produktas yra natūralus ir gali keistis.
Atkreipkite dėmesį!
Sudėtyje yra glitimo.
Laikyti sausoje, vėsioje ir tamsioje vietoje.
PASTABA:
Tai visos vertės produktas, parduodamas pakuotėje.

 

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis