Pradedančiojo ALUDARIO rinkinys

  • 45.30€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 13185
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Pradedančiojo ALUDARIO rinkinysRINKINYS PRADADENČIAJAM ALUDARIUI Tai puiki dovana pradedančiam aludariui. Savo mėgstamą alų galėsite pasigaminti bet kada. Įsigijus šį rinkinį Jums reikės tik vandens. Visas kitas medžiagas reikalingas alaus gamybai rasite rinkinyje. Su šiuo rinkiniu pasigaminsite 23 ltr. tikro alaus ir tikrai ne prastesnio nei parduodamo parduotuvėse. Pagaminus alų liks įra..

Žymos: pradedancio aludario rinkinys, viskas alui, aludario rinkinys

Pradedančiojo ALUDARIO rinkinys
RINKINYS PRADADENČIAJAM ALUDARIUI Tai puiki dovana pradedančiam aludariui. Savo mėgstamą alų galėsite pasigaminti bet kada. Įsigijus šį rinkinį Jums reikės tik vandens.
Visas kitas medžiagas reikalingas alaus gamybai rasite rinkinyje. Su šiuo rinkiniu pasigaminsite 23 ltr. tikro alaus ir tikrai ne prastesnio nei parduodamo parduotuvėse.
Pagaminus alų liks įranga kurią panaudosite sekančio alaus gamybai, tereikės įsigyti jums patinkantį koncentratą ar panaudoti salyklą. Mėgaukitės savo pasigamintu alumi.
Rinkinį sudaro:
1) Fermentacinis indas su kraneliu.
2) Jūsų pasirinktas alaus koncentratas iš STANDART serijos.
3) Vandens termometras
4) Alaus hidrometras
  DĖMESIO: pageidaujamą koncentratą, išsirinkite iš skyrelio SALYKLO EKSTRAKTAI, įrašykite jo pavadinimą ir kodą į žinutės laukelį kai pildysite užsakymo formą.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Brand
Brand1
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand2
hambletonbard