5 ltr. Ąžuolinė statinė

  • 70.00€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: AST-5
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

5  Litrų talpos ąžuolinė statinė. Ąžuolinė statinė puikiai atrodys tiek vyno rūsyje, tiek ir namuose, tikrai papuoš bet kokį interjerą. Nė vienas vyras neatsisakys gauti dovanų ąžuolinę statinę. Statinę galima užpildyti viskiu, brendžiu, alumi, degtine ar vynu. Ąžuolinė statinė pagaminta tik iš natūralių medžiagų be lako ir klijų. Pagaminta iš skelto ąžuolo, vidus išdegintas, la..

Žymos: statines, azuolines statines, talpos vynui, statines vynui

Litrų talpos ąžuolinė statinė.

Ąžuolinė statinė puikiai atrodys tiek vyno rūsyje, tiek ir namuose, tikrai papuoš bet kokį interjerą. Nė vienas vyras neatsisakys gauti dovanų ąžuolinę statinę. Statinę galima užpildyti viskiu, brendžiu, alumi, degtine ar vynu. Ąžuolinė statinė pagaminta tik iš natūralių medžiagų be lako ir klijų. Pagaminta iš skelto ąžuolo, vidus išdegintas, lankai nerūdijančio plieno, čiaupas medinis su kamštinės medžiagos detalėmis todėl čiaupas neišbrinksta. Statinė padengta vašku kas garantuoja apsaugą nuo perdžiūvimo.
DĖMESIO PRIEŠ UŽPILDANT STATINĘ JĄ BŪTINA PARUOŠTI
Ąžuolinės statinės paruošimas naudojimui.
Užpildykite statinę šaltu vandeniu. Dažnai keiskite vandenį. Statinė pastoviai turi būti maksimaliai pripildyta vandeniu. Mirkymo laikas 3-5 dienas.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis