Nerūdijančio plieno vištienos rūkymo trigubi kabliai 5 vnt.

  • 7.00€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 311202
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Nerūdijančio plieno vištienos rūkymo trigubi kabliai 5 vnt. Atraskite skanios naminės rūkytos vištienos skonį. Jį lengvai paruoškite savo kiemo rūkykloje - naudokite trigubus nerūdijančio plieno kabliukus. Patogus rūkymas - trigubų kablių dėka, rūkant vištieną rūkyti bus labai patogu. Dėl neribotos dūmų patekimo į visą mėsos paviršių garantuojame, kad jūsų produktas bus rūkomas vienodai i..

Žymos: kabliai rukymui, desru kimsimo aparatas, desru gamyba, viskas desroms, desros, prieskoniai, gamyba

Nerūdijančio plieno vištienos rūkymo trigubi kabliai 5 vnt.

Atraskite skanios naminės rūkytos vištienos skonį. Jį lengvai paruoškite savo kiemo rūkykloje - naudokite trigubus nerūdijančio plieno kabliukus.
Patogus rūkymas - trigubų kablių dėka, rūkant vištieną rūkyti bus labai patogu. Dėl neribotos dūmų patekimo į visą mėsos paviršių garantuojame, kad jūsų produktas bus rūkomas vienodai ir aukso spalvos. Skirtas vištienai ir dideliems mėsos gabalėliams - apgalvotas kabliukų dizainas ir trys tinkamai profiliuoti smeigtukai priverčia visą vištą saugiau kaboti ant jų, palyginti su tradiciniais kabliais. Kablius taip pat galite naudoti rūkydami didelius žuvies gabalus, mėsą, lašinius ir taukus.
 Tvirta konstrukcija - kabliai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, todėl jie ilgą laiką išlieka labai naudingi. Šis plienas yra atsparus aukštai temperatūrai ir patvirtintas sąlyčiui su maistu. Jis taip pat yra nerūdijantis.
Paprasta naudoti - įsmeikite kabliukus į mėsos gabalėlius arba visą vištieną. Dėl trigubų smeigtukų galite būti tikri, kad rūkant niekas nuo jų nenukris.
 Puikus rinkinys - į komplektą įtraukti 5 kabliukai leis parūkyti pakankamai mėgstamos mėsos visai šeimai. Vieno kablio matmenys: 10,5 cm x 10 cm x 14 cm.
Produktas supakuotas po 5 vnt.
 Matmenys:
Ilgis: 10,5 cm
Plotis: 10,0 cm
Aukštis: 14,0 cm

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis