Kolageno apvalkalai Ø55 - 4m 100 ° C

  • 5.90€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 310301
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Kolageno apvalkalai Ø55 - 4m 100 ° C Aukštos kokybės dirbtinių baltymų dešrų apvalkalas, turintis Nacionalinio higienos instituto sertifikatą, leidžiantį greitai ir paprastai paruošti naminę perdirbtą mėsą. Korpusas yra patvirtintas sąlyčiui su maistu, yra termiškai atsparus iki 100 ° C ir leidžia plikyti iki 75 ° C temperatūros, rūkyti iki 90 ° C ir  šalto rūkymo dūmuose iki 40 °..

Žymos: kolageno apvalkalas desroms, virve, tinklelis mesai, viskas mesos gamybai, marinavimui, mesos rukymui, kepimui, marinavimui, dešroms, dešru gamybai prieskoniai

Kolageno apvalkalai Ø55 - 4m 100 ° C

Aukštos kokybės dirbtinių baltymų dešrų apvalkalas, turintis Nacionalinio higienos instituto sertifikatą, leidžiantį greitai ir paprastai paruošti naminę perdirbtą mėsą. Korpusas yra patvirtintas sąlyčiui su maistu, yra termiškai atsparus iki 100 ° C ir leidžia plikyti iki 75 ° C temperatūros, rūkyti iki 90 ° C ir  šalto rūkymo dūmuose iki 40 ° C.
Kepimui  ir rūkymui - šis dirbtinis baltymų apvalkalas dešroms tinka ruošti skrudintus, nuplikytus ir šiltai, karštai ir šaltai rūkytus naminius produktus.
 Įvairioms dešroms - šis apvalkalas leis jums patiems pasigaminti išskirtinių dešrų, įskaitant Żywiecka, Krakowska ir Szynkowa dešras, taip pat brandinamas dešras.
Paprasta naudoti - šį apvalkalą naudoti labai paprasta - prieš užpildant pakanka panardinti jį į sūrymą 15 minučių, tada jis turi būti sandariai užpildytas, surištas ir apdorotas.
Produktas buvo išbandytas ir patvirtintas sąlyčiui su maistu, įskaitant maistą, kuris termiškai apdorojamas aukšta temperatūra.
Išsamūs duomenys - korpusas yra termiškai atsparus iki 100 ° C. Vienoje pakuotėje yra tamsaus arba šviesaus  atspalvios apvalkalas, kurio ilgis yra 4 m, o skersmuo - 55 cm.
Atkreipkite dėmesį:
Prieš užpildant apvalkalą reikia 15 minučių panardinti į 10–15% druskos tirpalą (1/2 stiklinės druskos 1 l vandens), kurio temperatūra yra 20 ± 5 ° C. Tvirtai užpildytas apvalkalas turėtų būti surištas ir perdirbtas pagal numatytą dešros rūšį.

Ilgis: 400,0 cm
Skersmuo : 5,5 cm
Medžiagos tipas: baltymas