Džiovintos kiaulių žarnos, Ø 100mm/50cm-2vnt

  • 10.40€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 310621
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Džiovintos kiaulių žarnos, dydis Ø 100 mm, ilgis 50 cm 2 vnt.Apvalkalai pagaminti iš kelių sluoksnių geriausios kokybės kiaulių žarnų. Iš jų galite ruošti namines dešras ir kitus mėsos gaminius. Natūralus produktas, ideali organinė alternatyva baltyminiams ir poliamidiniams apvalkalams. Apvalkalai užtikrina greitesnį džiūvimą bei geresnį dūmų įsiskverbimą rūkant dešras.Pakuotėje yra 2 gabaliukai d..

Žymos: kolageno apvalkalas desroms, virve, tinklelis mesai, viskas mesos gamybai, marinavimui, mesos rukymui, kepimui, marinavimui, dešroms, dešru gamybai prieskoniai

Džiovintos kiaulių žarnos, dydis Ø 100 mm, ilgis 50 cm 2 vnt.


Apvalkalai pagaminti iš kelių sluoksnių geriausios kokybės kiaulių žarnų. Iš jų galite ruošti namines dešras ir kitus mėsos gaminius. Natūralus produktas, ideali organinė alternatyva baltyminiams ir poliamidiniams apvalkalams. Apvalkalai užtikrina greitesnį džiūvimą bei geresnį dūmų įsiskverbimą rūkant dešras.Pakuotėje yra 2 gabaliukai džiovintų žarnų, kuriose telpa iki 7 kg mėsos. Apvalkalo skersmuo 100 mm, ilgis apie 50 cm. Naudojimas: 5 minutes pamirkykite apvalkalus drungname vandenyje. Prikimškite juos mėsos įdaru. Nepaudotus išmirkytus apvalkalus galima palikti išdžiūti ir naudoti kitą kartą.


Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis