Nerūdijančio plieno "S" kabliai 5 vnt.

311201
4,90 €
Su mokesčiais
Nerūdijančio plieno "S" kabliai 5 vnt., , Patogus rūkymas - šių tradicinių rūkymo kabliukų dėka galėsite rūkyti mėsos gaminius pakabinę juos ant stabilių kaiščių. Dėl neribotos dūmų patekimo į visą mėsos paviršių garantuojama, kad jūsų produkta

  Nerūdijančio plieno "S" kabliai 5 vnt.

Patogus rūkymas - šių tradicinių rūkymo kabliukų dėka galėsite rūkyti mėsos gaminius pakabinę juos ant stabilių kaiščių. Dėl neribotos dūmų patekimo į visą mėsos paviršių garantuojama, kad jūsų produktai bus rūkyti vienodai.
   Pagalba laikant mėsą - universalus kabliukų dizainas leidžia juos naudoti ir už rūkyklos ribų. Kumpius ar dešras palikite ant kablių sandėliuose, nesijaudindami, kad gyvūnai juos sugadins ar suvalgys.
  Puikiai tinka gaminti brandintą perdirbtą mėsą - šis universalus dizainas tinka ne tik rūkyti, bet ir laikyti brandinamą perdirbtą mėsą.
  Tvirta konstrukcija - kabliai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, todėl jie ilgą laiką išlieka labai naudingi. Plienas atsparus aukštai temperatūrai, deformacijoms ir rūdijimui. Kabliai yra tinkami liestis su maistu.
  Puikus rinkinys -  komplekte  5 kabliukai leis rūkyti sočią mėsos porciją visai šeimai.
Vieno kablio matmenys: ilgis - 14 cm, skersmuo - 3 mm.
Aukštos kokybės 304 tipo nerūdijantis plienas, iš kurio pagaminti kabliukai, ilgą laiką išlieka labai naudingi. Kabliai yra atsparūs aukštai temperatūrai, todėl jie nesideformuoja. Dėl klasikinės formos ir standartinio dydžio jie tinka kiekvienai rūkyklai kieme.
Pakuotėje: 5 kabliukai.
Matmenys:
Ilgis: 0,3 cm
Plotis: 7,0 cm
Aukštis: 14,0 cm

Registruotis

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį