Jogurto ir sūrio gaminimo aparatas su termostatu

  • 49.00€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 801013
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Jogurto ir sūrio gaminimo aparatas su termostatuSkirtas įvairiems pieno produktams - šis prietaisas bus naudingas ruošiant naminį natūralų jogurtą, graikišką jogurtą, veganišką jogurtą iš sojų pieno, varškės ir kefyro.Galimybė reguliuoti darbo laiką - jogurto ruošimo mašinoje yra laikmatis, kurį galima naudoti norint lengvai ir greitai užprogramuoti prietaiso darbo laiką nuo 1 iki 48 vala..

Žymos: surio gamyba, jogurto gamyba, surio ir jogurto gamybos aparatas

Jogurto ir sūrio gaminimo aparatas su termostatu

Skirtas įvairiems pieno produktams - šis prietaisas bus naudingas ruošiant naminį natūralų jogurtą, graikišką jogurtą, veganišką jogurtą iš sojų pieno, varškės ir kefyro.
Galimybė reguliuoti darbo laiką
- jogurto ruošimo mašinoje yra laikmatis, kurį galima naudoti norint lengvai ir greitai užprogramuoti prietaiso darbo laiką nuo 1 iki 48 valandų, kad jis atitiktų numatomą gaminti produktą.
Temperatūros reguliavimas
- į prietaisą įtrauktas tikslus temperatūros reguliatorius leidžia nustatyti tinkamą jogurto, varškės ar kefyro brandinimo temperatūrą nuo 20 ° C iki 55 ° C ir kontroliuoti visą procesą.
Aukštos kokybės
- prietaisas yra labai greitas ir patikimas, taip pat gražiai ir estetiškai suprojektuotas. Tai puikiai tiks bet kuriai virtuvei. Jogurto gamintojams  gali būti puiki dovana!

Parametrai:

Ilgis:19,5 cm
Plotis: 17 cm
Aukštis: 22 cm

Laikmatis: nuo 1 iki 42
Talpa: 1,5 l

Temperatūros kontrolės santykis [° C] nuo 20 iki 55