Sąlygos ir taisyklės

Naudojimosi taisyklės ir garantijos

Pirkdami internetinėje parduotuvėje www.medeja.lt Jūs laikomi susipažinę ir sutinkate su žemiau nurodytomis pirkimo sąlygomis ir garantijomis:

Registracija:
Jeigu perkate musų parduotuvėje, įveskite asmeninius duomenis: vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefoną, el. paštą. www.medeja.lt Jūsų asmeninių duomenų nesaugo, todėl asmeninę informaciją reikės įvesti kiekvieną kartą perkant. Patvirtindami pirkimą visada atidžiai pasitikrinkite įvestus duomenis. Mes neatsakome, jeigu prekės bus prarastos siuntimo metu dėl pirkėjo neteisingai įvesto pristatymo adreso.

Prekių pasirinkimas:
Suradus patinkančią prekę, spaudžiate mygtuką "Pirkti", po to nurodome norimą kiekį ir prekė bus įdėta i pirkinių krepšelį. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Atkreipkite dėmesį į prekių pakuočių svorius.(Prekių svoriai nurodyti prekių aprašymuose)Nuo pasirinktų prekių svorio priklausys pristatymo išlaidų dydis. Bet kada vėliau kitų prekių paieškos metu galėsite koreguoti jau išsirinktų prekių kiekį arba ištrinti jas iš savo prekių krepšelio. 

Apmokėjimas:
Gavę Jusų užsakymą, elektroniniu paštu išsiusime rekvizitus išankstiniam apmokėjimui. Sąskaitą apmokėti turite per 3 darbo dienas bet kuriame banke. Užsakymą pradėsime vykdyti tik gavę išankstini apmokėjimą. Neatlikus pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija anuliuojama.

Informavimas apie priimtą užsakymą:
Apie gautą ir patvirtintą, vykdomą ir išsiustą Jūsų užsakymą mes nedelsiant informuosime Jus nurodytu el. pašto adresu.


Brand
Vyndariu sodyba
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand2
Brand1