Maistingosios medžiagos NUTRIFERM PDC 100g.

  • 8.70€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 31590-100
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-4 D.D.)

Sudedamosios dalys: Saccharomyces cerevisiae mielių korpusai, tiamino hidrochloridas. Grynasis kiekis: 100 g. Gamintojas: ENARTIS, Italija. Platintojas: D.Marcinkevičiaus įm. “MEDĖJA” Dariaus ir Girėno g. 3, Plungė. DOZAVIMAS: 40g/100ltr putojančio vyno ar sidro. PARUOŠIMO BŪDAS: pakelio turinį ištirpinkite drungname vandenyje (1ltr.) ir supilkite į misą ar sultis kartu su paruoštomis mielėmis. Mi..

Sudedamosios dalys: Saccharomyces cerevisiae mielių korpusai, tiamino hidrochloridas. Grynasis kiekis: 100 g. Gamintojas: ENARTIS, Italija. Platintojas: D.Marcinkevičiaus įm. “MEDĖJA” Dariaus ir Girėno g. 3, Plungė. DOZAVIMAS: 40g/100ltr putojančio vyno ar sidro. PARUOŠIMO BŪDAS: pakelio turinį ištirpinkite drungname vandenyje (1ltr.) ir supilkite į misą ar sultis kartu su paruoštomis mielėmis. Misą gerai išmaišykite. PAKELIO UŽTENKA 250 L. PUTOJANČIO VYNO AR
SIDRO PASIGAMINTI. Nutriferm PDC užtikrina gerą mielių augimą ir išgyvenimą sudėtingomis sąlygomis, atsirandančiomis antrosios fermentacijos metu.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Brand
Brand1
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand5
Brand2
hambletonbard