100g. INCANTO VANILLA – VANILĖ

  • 3.50€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: IVA-100
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

INCANTO VANILLA – VANILĖVidutinio skrudinimo amerikietiško ąžuolo drožlės. Gaminamas iš gerai išdžiovinto (18-36 mėnesius), amerikietiško ąžuolo, naudojant unikalų ir originalų procesą skrudinamas, siekiant užtikrinti aukštos kokybės produktą. Naudojant specialius skrudintuvus, naudojama laipsniška kaitinimo schema, kurios rezultatas yra gilus ir vienalytis atskleidžiantis ąžuolo tam tikr..

Žymos: azuolo drozles, azuolo drozles vynui, vyno gamyba, viskas vynui

INCANTO VANILLA – VANILĖ
Vidutinio skrudinimo amerikietiško ąžuolo drožlės. Gaminamas iš gerai išdžiovinto (18-36 mėnesius), amerikietiško ąžuolo, naudojant unikalų ir originalų procesą skrudinamas, siekiant užtikrinti aukštos kokybės produktą. Naudojant specialius skrudintuvus, naudojama laipsniška kaitinimo schema, kurios rezultatas yra gilus ir vienalytis atskleidžiantis ąžuolo tam tikras savybes. Rezultatas, vienoda visų partijų kokybė. Specialiai parinktas ąžuolas kartu su unikalia skrudinimo proceso trukme sukuria novatorišką produktą, kuris padidina vynų skonines ir aromatines savybes ir yra ypač vertinamas šių dienų vyndarių.

Aromatinės savybės: : vanilės, kokosų, cinamono, „Burbono“, medaus, tropinių vaisių, lazdyno riešutų, skrudintų migdolų ir sviesto natos
Skoninės savybės: greitai padidina glotnumą, struktūrą ir šviežumą, nesuteikia per daug taninų.
Drožlių dydis: 2 – 4 mm.
Dozavimas: 1-4 g / L baltiesiems vynams; 1-6 g / l raudoniesiems vynams.
Kontaktinis laikas: mažiausiai 4 savaitės


Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis