PRIEMONĖ TABAKO FERMENTACIJAI Nr. 1

  • 6.00€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 001
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

PRIEMONĖ TABAKO FERMENTACIJAI Nr. 1 Savybės: - naudojant šią priemonę nereikia tabako fermentuoti - nuima tabako aštrumą „šieno efektą“- apsaugo nuo pelėsio. - suteikia aromatą - duoda sukibimą todėl palengvina smulkinimą - palaiko drėgnumą ir sukibimą jau susmulkintame tabake t.y. apsaugo nuo byrėjimo. Tai produktas plačiai naudojamas tabako ir cigarečių pramonėje ir yra skirta..

Žymos: Tabako aromatai, viskas tabakui, aromatas, tabakas, dregmes palaikymas.

PRIEMONĖ TABAKO FERMENTACIJAI Nr. 1

Savybės:
- naudojant šią priemonę nereikia tabako fermentuoti
- nuima tabako aštrumą „šieno efektą“
- apsaugo nuo pelėsio.
- suteikia aromatą
- duoda sukibimą todėl palengvina smulkinimą
- palaiko drėgnumą ir sukibimą jau susmulkintame tabake t.y. apsaugo nuo byrėjimo.

Tai produktas plačiai naudojamas tabako ir cigarečių pramonėje ir yra skirtas tabako paruošimui rūkyti.   Unikalaus recepto dėka priemonė teigiamai veikia apdorojamos medžiagos struktūrą, keičia jos skonį pašalina iš tabako aštrumą (šieno efektą), fizines ir struktūrines savybes o tai leidžia lengvai pakeisti nekokybišką žaliavą į kokybišką galutinį efektą. Priemonė pašalina dervas, piridinus ir neorganinius junginius, kurie turi įtakos skoniui ir nepageidaujamam poveikiui rūkymo metu. Apdorojant tabako žaliavą šia medžiaga nereikia tabaką fermentuoti (termiškai apdoroti). Po žaliavos apdorojimo pagerėja galutinio produkto kokybė net 80%! Medžiaga yra universali, ją galima naudoti bet kuriame tabako perdirbimo etape pvz. ant lapų ar jų dalių, susmulkinto ar nesmulkinto tabako, prieš arba po terminio apdorojimo. Jei naudosite prieš smulkinimą, bus lengviau supjaustyti tabaką nes priemonė duoda sukibimo efektą todėl tabakas nedulka. Palaiko susmulkinto tabako drėgmę ir sukibimą kas svarbu kemšant cigaretes.

Kaip naudoti: Preparatą reikia sumaišyti santykiu 1:1 - 1: 5 su bekvapiu alkoholiu ar distiliuotu vandeniu, paskui lengvai supurkšti apdorojamo tabako paviršių. Purškimui galima naudoti sodo ar gėlių purkštuvą. Gerai permaišyti, sudėti į celofaninį maišą ir palikti stovėti šiltai 12 val. po to galima smulkinti.

Rekomenduojame naudoti kartu su „LIGHT TASTE“ – „LENGVAS SKONIS“ priemone.

Pagaminta: Lenkijoje
Grynasis kiekis: 100 g.
Šio kiekio pakanka 5 kg. tabako apdoroti.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis