Itališko sūrio TALEGGIO raugas 10 l

  • 3.35€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 13740
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Itališko sūrio TALEGGIO raugas 10 lPasterizuokite visą pieną 72 laipsnių temperatūroje 15 sekundžių. Kai pienas atvėsta iki 42 laipsnių temperatūros, sudėkite " TALEGGIO" raugą ir palikite pastovėti 10 min, po to permaišykite ir prie 36 laipsnių temperatūros sudėkite fermentą CAGLIO arba CAGLIO VEGETABLE. Varškė turi būti paruošta po 18/20 minučių. Kai tik pienas pradeda tirštėti, atsargiai supja..

Žymos: suris, priedai, kultura, prieskoniai, surio gamyba, maistas, skonis, surio raugas.

Itališko sūrio TALEGGIO raugas 10 l
Pasterizuokite visą pieną 72 laipsnių temperatūroje 15 sekundžių. Kai pienas atvėsta iki 42 laipsnių temperatūros, sudėkite " TALEGGIO" raugą ir palikite pastovėti 10 min, po to permaišykite ir prie 36 laipsnių temperatūros sudėkite fermentą CAGLIO arba CAGLIO VEGETABLE. Varškė turi būti paruošta po 18/20 minučių. Kai tik pienas pradeda tirštėti, atsargiai supjaustykite šią varškę nesulaužydami, varškės pjaustykle, taip, kad ji būtų padalinta į juosteles, o po to į graikiško riešuto dydžio kubelius.
Supjaustę l
eiskite varškei pailsėti 10 min.
Po to varškę kaitinkite 35 ° C temperatūroje 5 minutes lengvai purtant, tik nesuardykite gabaliukų ir švelniai sudėkite į stačiakampes ir kvadratines formas. Formas su varške laikykite 35 ° C temperatūroje, tokia TALEGGIO sūrių technologija.
Pirmasis apvertimas atliekamas po 20 minučių, antrasis apvertimas po 50 minučių (formos su varške laikomos šiltai 35
° C). Po kelių valandų atliekamas kitas apvertimas ir sūris įdedamas į šaldytuvą (+7 ° C temperatūroje esant 80% sūrio drėgnumui). Kitą dieną sūris dar kartą apverčiamas ir po 10 dienų brandinimo yra paruoštas vartojimui. Šios rūšies sūriai sūdomi sūrime (18% NaCl) maždaug 2 valandas kiekvienam sūrio kilogramui. Žiūrėkite video filmuką.
Sudedamosios dalys: sausas pieno fermentas.
Grynasis kiekis: 10g.
Dozavimas: 10 g x 10 litrų pieno.
Gamintojas:
Italija "ENOLANDIA"
Platintojas :
D. Marcinkevičiaus G.K.Į. "Medėja" Dariaus ir Girėno g. 3, Plungė.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Brand
Brand1
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand2
hambletonbard