Bakterijų kultūra Jogurtui

  • 6.30€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 411240
  • Prieinamumas: LAIKINAI NĖRA (TEIRAUTIS)

Bakterijų kultūra JogurtuiIš 1Ltr pieno pagaminsite 1ltr.jogurtoPanaudojimas: 0,1g./ 1Ltr pienoGrynasis kiekis 25g. Naudojimo instrukcijos: Rekomenduojame šviežią pieną 30 minučių pasterizuoti maždaug 65 °C temperatūroje. 3 litrus mažai pasterizuoto arba šviežio pieno pašildykite iki 43-44°C. Nedidelį kiekį supilkite į stiklinę ir ištirpinkite maždaug  0,3 g jogurto bakterijų. Supil..

Žymos: suris, priedai, kultura, prieskoniai, surio gamyba, maistas, skonis, surio raugas, bakteriju kulturos jogurtui, jogurto gamyba

Bakterijų kultūra Jogurtui

Iš 1Ltr pieno pagaminsite 1ltr.jogurto

Panaudojimas: 0,1g./ 1Ltr pieno

Grynasis kiekis 25g.


Naudojimo instrukcijos:

Rekomenduojame šviežią pieną 30 minučių pasterizuoti maždaug 65 °C temperatūroje. 3 litrus mažai pasterizuoto arba šviežio pieno pašildykite iki 43-44°C. Nedidelį kiekį supilkite į stiklinę ir ištirpinkite maždaug  0,3 g jogurto bakterijų. Supilkite mišinį į šiltą pieną ir gerai išmaišykite. Palaukite apytiksliai 20 minučių, palaikant 43-44°C temperatūrą (pirminiam bakterijų aktyvavimui). Užpildykite švarius, nuplikytus indus pienu, kuriame yra iki 3/4 tūrio bakterijų, ir sandariai uždarykite. Palikti šiltoje vietoje, pvz. prie radiatoriaus, kelias valandas (geriausia per naktį). Jei naudojate jogurto gaminimo aparatą, pieną su bakterijų pienu supilkite į indą, nustatykite 45°C temperatūrą ir palikite 6-8 valandoms, kad jogurtas subręstų. Jei po šio laiko jis vis dar per skystas, pailginkite brandinimo laiką. Kuo ilgesnis brandinimo laikas, tuo intensyvesnis jogurto skonis. Pasibaigus brandinimo procesui, įdėkite jogurtą į šaldytuvą ir laikykite iki vartojimo – daugiausiai 3-5 dienas. Optimalus pH lygis tinkamam jogurto kultūros vystymuisi yra 6-7. Į paruoštą jogurtą prieš pat vartojimą galima dėti papildomų ingredientų, tokių kaip riešutai ar vaisiai.


Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis