Žolelių ir prieskonių mišinys, skirtas 30 g kumpiui

  • 1.80€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 310014
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Žolelių ir prieskonių mišinys, skirtas 30 g kumpiui Sveika virtuvė - patys ruošdami naminius produktus, galite pasirinkti mėgstamus ingredientus ir gauti sveikų patiekalų, taip pat mėsos ir perdirbtos mėsos be dirbtinių priedų. Puiki aromatinių žolelių ir prieskonių kompozicija, pabrėžianti patiekalų skonį ir aromatą, puikiai tiks ruošiant naminius kumpius, puodų pyragus ir mėsą, taip ..

Žymos: viskas mesos gamybai, marinavimui, mesos rukymui, kepimui, marinavimui, dešroms, dešru gamybai prieskoniai

Žolelių ir prieskonių mišinys, skirtas 30 g kumpiui

Sveika virtuvė - patys ruošdami naminius produktus, galite pasirinkti mėgstamus ingredientus ir gauti sveikų patiekalų, taip pat mėsos ir perdirbtos mėsos be dirbtinių priedų.
Puiki aromatinių žolelių ir prieskonių kompozicija, pabrėžianti patiekalų skonį ir aromatą, puikiai tiks ruošiant naminius kumpius, puodų pyragus ir mėsą, taip pat vegetariškus tešlos paplotėlius ir užtepėles, pagamintus naudojant greitojo kumpio viryklę. Galite paruošti naminius produktus, kuriuose gausu maistinių medžiagų ir vitaminų. Specialiai parinktų ingredientų dėka jis gali praturtinti kiaulienos, jautienos ir paukštienos skonį.
Natūralūs mišinio ingredientai, kuriuose nėra druskos ir cukraus, padės paruošti skanius, aromatingus ir sveikus patiekalus jūsų šeimai ir draugams. Mišinys puikiai derinamas su mėsa, tačiau jį galite naudoti ir vegetariškiems patiekalams gaminti.
• Be druskos ir natrio glutamato - jūsų naminiai mėsos gaminiai dabar bus skanesni ir sveikesni
• Efektyvūs ir paruošti naudoti produktai - 30 g mišinio užtenka paruošti maždaug 2,5 kg mėsos (pakuotėje yra 2 pakeliai, po 15 g).
• Paruošta skonio kompozicija, puikiai tinkanti kumpiams, paštetams, mėsos pertepimams ir daržovių užtepėlėms, pagamintoms naudojant kumpio viryklę.
• Visiškai natūralūs ingredientai - juodieji pipirai, džiovinti svogūnai, granuliuotas česnakas, mairūnas, kvapieji pipirai, muskatas, žolelių pipirai, čili pipirai.

Vištienos puodo pyrago receptas: 1,2 kg puodo pyrago ingredientai:
• 0,8 kg vištienos krūtinėlės
• 0,4 kg vištienos kojelių
• 1 valgomasis šaukštas pieno miltelių
• 15 g žolelių ir prieskonių mišinio, skirto kumpio viryklei
• 100 ml vandens
• apie 21 g druskos ir pipirų pagal skonį.

Receptas:

Vištienos krūtinėlę susmulkinkite (naudodami vidutinio tinklelio dydžio lėkštę), įpilkite šalto vandens ir šaukštą pieno miltelių ir viską sumaišykite į vientisą masę. Sumaišykite vištienos kojas (iškaulinėtas ir supjaustytas 3-4 cm gabalėliais) su sumaišyta vištienos krūtinėlės mase, paskaninkite puse (15 g) žolelių ir prieskonių mišinio, druska ir pipirais ir kruopščiai išmaišykite. Tada įdėkite viską į 1,5 kg talpos kumpio viryklę, priveržkite spyruoklę ir įdėkite termometrą. Įdėkite kumpio viryklę į puodą su vandeniu. Vanduo puode neturi virti, o jo temperatūra turėtų lėtai kilti iki ne aukštesnės kaip 90 ° C temperatūros. Kai mėsos viduje temperatūra bus 69–70 ° C, sustabdykite plikymą ir įdėkite greitojo kumpio viryklę į šaltą vandenį. Kai jis atvės, padėkite jį į šaldytuvą. Kitą dieną puodo pyragas yra paruoštas valgyti. Kad būtų lengviau išimti mėsą iš kumpio viryklės, mėsą galima užpilti karštu vandeniu arba naudoti specialius maišelius, skirtus kumpio viryklei.

Sudėtis: juodieji pipirai, džiovinti svogūnai, granuliuotas česnakas, mairūnas, kvapieji pipirai, muskatas, žolelių pipirai, čili pipirai.
Laikyti sausoje ir tamsioje vietoje.Mišinyje nėra druskos ar natrio glutamato.

Brand
Brand1
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand2
hambletonbard