Romėniškas puodas kepimui 3ltr.

  • 19.00€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 770603
  • Prieinamumas: LAIKINAI NĖRA (TEIRAUTIS)

Romėniškas puodas kepimui 3ltr. Įspūdingas ir, visų pirma, nepaprastai naudingas puodas su dangčiu.  Kiekvienas sveikų ir skanių patiekalų entuziastas įvertins jo kokybę. Puodas puikiai tinka duonai, mėsai ir daržovėms kepti bei daugeliui kitų maisto produktų. Ypatingos „Roemertopf“ molio savybės leidžia paruošti maistą vandens garų sąlygomis. Nereikia riebalų ar aliejaus, todė..

Žymos: puodai kepimui, keramikiniai indai kepimui, viskas kepimui, mesai, duonai.

Romėniškas puodas kepimui 3ltr.

 Įspūdingas ir, visų pirma, nepaprastai naudingas puodas su dangčiu.  Kiekvienas sveikų ir skanių patiekalų entuziastas įvertins jo kokybę.
Puodas puikiai tinka duonai, mėsai ir daržovėms kepti bei daugeliui kitų maisto produktų. Ypatingos „Roemertopf“ molio savybės leidžia paruošti maistą vandens garų sąlygomis.
Nereikia riebalų ar aliejaus, todėl valgiai išlaiko natūralų aromatą, vitaminus ir mikroelementus, išlikdami skanūs ir sveiki.
Tokiu būdu paruoštas maistas yra idealus tiems, kurie laikosi dietos. Porinė indo struktūra leidžia absorbuoti vandenį, kuris po to garuoja šilumoje. Niekas nedega, o orkaitė lieka švari.

Matmenys:
Ilgis: 28,0 cm
Plotis: 23,0 cm
Aukštis:23,0 cm
Talpa: 3 Ltr

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Brand
Brand1
FERRARI
Brand3
Brand4
Brand2
hambletonbard