Nerūdijančio plieno presavimo kumpio virimo aparatas / kumpio viryklė 0,8kg

  • 26.00€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 313008
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Nerūdijančio plieno presavimo kumpio virimo aparatas / kumpio viryklė 0,8kg BROWIN 0,8 kg greitojo kumpio viryklė - naminei perdirbtai mėsai ruošti Gamintojas pateikia puikų prietaisą mėsai ruošti. Ši kumpio viryklė skirta gaminti skanią naminę plikytą mėsą. Tai paprasta naudoti ir leidžia paruošti iki 0,8 kg mėsos produkto.    Šiuolaikinė ir sveika virtuvė - būtent jūs nus..

Žymos: Mesos minkstinimui, kabliai rukymui, desru kimsimo aparatas, desru gamyba, viskas desroms, desros, prieskoniai, gamyba

Nerūdijančio plieno presavimo kumpio virimo aparatas / kumpio viryklė 0,8kg

BROWIN 0,8 kg greitojo kumpio viryklė - naminei perdirbtai mėsai ruošti
Gamintojas pateikia puikų prietaisą mėsai ruošti. Ši kumpio viryklė skirta gaminti skanią naminę plikytą mėsą. Tai paprasta naudoti ir leidžia paruošti iki 0,8 kg mėsos produkto.
   Šiuolaikinė ir sveika virtuvė - būtent jūs nusprendžiate, kuriuos natūralius ingredientus naudoti, kad pagamintumėte savo perdirbtą mėsą. Slėgio kumpio viryklė taip pat puikiai tinka gaminti vegetariškus patiekalus.
    Ši patikrinta ir saugi slėginė kumpio viryklė pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, skirtų sąlyčiui su maistu. Produktas yra užregistruotas Europos patentų tarnyboje.
 Lengva ir patogu naudoti. Rinkinyje yra vartotojo vadovas ir patikrinti receptai. Dangtelio viduryje yra lizdas su anga, leidžiančia tiesiogiai matuoti mėsos temperatūrą viduje. Šiuo tikslu galima naudoti termometrą su zondu.
    Mes taip pat rekomenduojame: plastikinius maišelius  kumpio virimui (kodas:313208).
Prietaisą galima plauti indaplovėje.
Jei jums rūpi sveikas maisto gaminimas ir jums patinka sužinoti, ką valgote jūs ir jūsų šeima, ir jums atsibodo visi maiste esantys natrio glutamatai ir kitos cheminės medžiagos, tada kumpio viryklė yra jūsų dalykas!
Techniniai parametrai:
visa kumpio viryklė (su spyruokle ir dangčiu): plotis / ilgis / aukštis [cm]: 11,5 / 11,5 / 12,5
slėgio kumpio viryklės talpykla:
- ratlankio skersmuo: 11,3 cm
- kameros skersmuo: 10,5 cm
- aukštis: 10,7 cm
- svoris: 0,16 kg
viršelis:
- skersmuo: 11,5 cm
- aukštis: 2,3 cm
- svoris: 0,105 kg
spyruoklė ir slėginė plokštė:
- slėginis dangtis: Ø 9,7 cm
- nuimama spyruoklė
- svoris: 0,09 kg
Komplektą sudaro:
kumpio viryklė su dangčiu ir spyruokle
Termometras: kodas 100602
Maišelių komplektas- 20vnt: kodas;313208

Slėginė kumpio viryklė pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kurios dėka ji yra atspari tariamiems įbrėžimams ir įbrėžimams.

Šio virtuvės indo veikimas susideda iš vandens šildymo ir mėsos plikymo. Tai jūs nusprendžiate, kuriuos natūralius ingredientus naudoti, kad pagamintumėte savo mėsą - nesūdytą ar neišgydytą. Galite būti tikri, kad jame nebus dirbtinių konservantų ar priedų ir kad jo skonį puikiai pabrėš jūsų pasirinkti prieskoniai.

Šio slėgio kumpio viryklės modelio talpa puikiai tinka mažai porcijai kieto ir sultingo kumpio, taip pat puodų pyragui, pietų mėsai, rutuliui, šoninei ar kitiems patiekalams - taip pat vegetariškiems. Viryklėje gali būti iki 0,8 kg produkto. Komplekte esančiame vartotojo vadove taip pat pateikiami receptai, kuriuos patikrinome ir rekomenduojame!
Išsamią informaciją apie slėgio kumpio viryklės naudojimą galite rasti rinkinyje esančiame vartotojo vadove.
Dėmesio!
Prietaisą naudokite su puodu, kurio aukštis ne didesnis kaip 14 cm. Įdėkite uždarą kumpio viryklę į puodą ir supilkite vandenį taip, kad jis pasiektų slėgio kumpio viryklės dangtį, bet nebūtų aukštesnis nei 3-4 cm žemiau puodo krašto. Saugus vandens lygis skirtas užkirsti kelią skysčio tekėjimui iš puodo plikymo metu. Pagal įstatymą saugomas produktas: Lenkijos Respublikos patentų tarnybos suteikta apsaugos teisė - išimtinė teisė Nr. RU 67751; · Europos patentas Nr. EP 2745747.