Nerūdijančio plieno kumpio virimo aparatas 1,5 kg

  • 29.00€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 313015
  • Prieinamumas: LAIKINAI NĖRA (TEIRAUTIS)

Nerūdijančio plieno kumpio virimo aparatas  1,5 kg Gamintojas pateikia puikų prietaisą mėsai ruošti. Ši kumpio viryklė skirta gaminti skanią naminę plikytą mėsą. Tai paprasta naudoti ir leidžia paruošti iki 1,5 kg mėsos produkto.     Šiuolaikinė ir sveika virtuvė - būtent jūs nusprendžiate, kuriuos natūralius ingredientus naudoti, kad pagamintumėte savo perdirbtą m..

Žymos: Mesos minkstinimui, kabliai rukymui, desru kimsimo aparatas, desru gamyba, viskas desroms, desros, prieskoniai, gamyba

Nerūdijančio plieno kumpio virimo aparatas  1,5 kg

Gamintojas pateikia puikų prietaisą mėsai ruošti. Ši kumpio viryklė skirta gaminti skanią naminę plikytą mėsą. Tai paprasta naudoti ir leidžia paruošti iki 1,5 kg mėsos produkto.
    Šiuolaikinė ir sveika virtuvė - būtent jūs nusprendžiate, kuriuos natūralius ingredientus naudoti, kad pagamintumėte savo perdirbtą mėsą. Slėgio kumpio viryklė taip pat puikiai tinka gaminti vegetariškus patiekalus.
  Ši slėginė kumpio viryklė pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, skirtų sąlyčiui su maistu. Produktas yra užregistruotas Europos patentų tarnyboje.
 Slėgio kumpio viryklė yra prietaisas, kurį lengva naudoti. Rinkinyje yra vartotojo vadovas ir patikrinti receptai. Dangtelio viduryje yra lizdas su anga, leidžiančia tiesiogiai matuoti mėsos temperatūrą viduje. Šiuo tikslu galima naudoti termometrą su zondu.
 Termometrai su kodais: 100601, 185609, 100200 ir 100600 yra suderinami su slėgio kumpio virykle.
 Taip pat rekomenduojame: plastikinius maišelius su kumpio virimo aparatu. Prietaisą galima plauti indaplovėje.
Techniniai parametrai:
Viso slėgio kumpio viryklė (su spyruokle ir dangčiu):- plotis / ilgis / aukštis [cm]: 11,5 / 11,5 / 18,5
Slėgio kumpio viryklės indas:
- ratlankio skersmuo: 11,5 cm
- kameros skersmuo: 11 cm
- aukštis: 17 cm
- svoris: 0,25 kg
Dangtelis:
- skersmuo: 11,5 cm
- aukštis: 1,5 cm
- svoris: 0,1 kg
Spyruoklė ir slėginė plokštė:
- slėginis dangtis: Ø 9,7 cm
- nuimama spyruoklė
- svoris: 0,1 kg
KOMPLEKTĄ SUDARO:
Virimo aparatas su dangčiu ir spyruokle
Termometras :
kodas 100601
Maišelių komplektas –(20vnt. komplekte) kodas : 313215

Slėginė kumpio viryklė pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kurios dėka ji yra atspari įbrėžimams ir įbrėžimams.
Jei jums rūpi sveikas maisto gaminimas ir jums patinka sužinoti, ką valgote jūs ir jūsų šeima, ir jums atsibodo visi maiste esantys natrio glutamatai ir kitos cheminės medžiagos, tada kumpio viryklė yra jūsų dalykas!
Šio virtuvės indo veikimas susideda iš vandens šildymo ir mėsos plikymo. Tai jūs nusprendžiate, kuriuos natūralius ingredientus naudoti, kad pagamintumėte savo mėsą - nesūdytą ar neišgydytą. Galite būti tikri, kad jame nebus dirbtinių konservantų ar priedų ir kad jo skonį puikiai pabrėš jūsų pasirinkti prieskoniai.
 Šio slėgio kumpio viryklės modelio talpa puikiai tinka kieto ir sultingo kumpio porcijai, taip pat puodui pyragui, pietų mėsai, rutuliui, šoninei ar kitiems patiekalams - taip pat vegetariškiems. Viryklėje gali būti iki 1,5 kg indų. Komplekte esančiame vartotojo vadove taip pat pateikiami receptai, kuriuos patikrinome ir rekomenduojame!
Dėmesio!
Prietaisą naudokite su puodu, kurio aukštis ne didesnis kaip 20 cm. Įdėkite uždarą kumpio viryklę į puodą ir supilkite vandenį taip, kad jis pasiektų slėgio kumpio viryklės dangtį, bet nebūtų aukštesnis nei 3-4 cm žemiau puodo krašto. Saugus vandens lygis skirtas užkirsti kelią skysčio tekėjimui iš puodo plikymo metu.
Gaminio negalima plauti indaplovėje.
Matmenys:
Ilgis: 11,5 cm
Plotis: 11,5 cm
Aukštis: 18,5 cm
Talpa: 1.5