Mėsos tinklelis (220 ° C) plotis 12,5 cm - 5 m

  • 5.20€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 310104
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Mėsos tinklelis (220 ° C) plotis 12,5 cm - 5 m Nepamainomas virtuvėje - mėsos tinklas leis patogiai ir patogiai paruošti plikytą, virtą, keptą ir rūkytą mėsą - ypač kumpį !   Puikiai tinka kumpiams - naudodami šį tinklą neturėsite problemų apdorodami kumpius ir kitą mėsą, kurios pjūvis yra iki 12,5 cm,  o tai leis paruošti tikrą sočią šventę visai šeimai!   Aukšta atli..

Žymos: tinklelis mesai, viskas mesos gamybai, marinavimui, mesos rukymui, kepimui, marinavimui, dešroms, dešru gamybai prieskoniai

Mėsos tinklelis (220 ° C) plotis 12,5 cm - 5 m

Nepamainomas virtuvėje - mėsos tinklas leis patogiai ir patogiai paruošti plikytą, virtą, keptą ir rūkytą mėsą - ypač kumpį !
  Puikiai tinka kumpiams - naudodami šį tinklą neturėsite problemų apdorodami kumpius ir kitą mėsą, kurios pjūvis yra iki 12,5 cm,  o tai leis paruošti tikrą sočią šventę visai šeimai!
  Aukšta atlikimo kokybė - specialiai parinktos medžiagos leidžia  mėsą apdirbti termiškai iki 220 ° C, nekeičiant jos aromato ar skonio. Tinklas turi Nacionalinio higienos instituto sertifikatą.
 Patogus naudojimas - šis elastingas, tvirtas ir patogiai pritaikytas tinklelis palengvins jūsų mėgstamų produktų paruošimą! Taip pat po perdirbimo galėsite lengvai jį pašalinti iš gatavo naminio gaminio.
Techniniai duomenys :
baltos spalvos tinkleliai, kurių plotis iki 12,5 cm ir ilgis 5 linijiniai metrai (+/- 5%),
atsparumas karščiui: 220 ° C
 tinka rankiniam mėsos įdarui, kurio skerspjūvis yra iki 12,5 cm .
Aukštis: 0,1 cm
Plotis: 12,5,0 cm
Ilgis: 5,0 m
Maks. temperatūra [° C]iki 220