Kepimo maišeliai 0,8 kg kumpio virimo indui / viryklei - 20 vnt.

  • 3.10€ (Su PVM)
  • Prekės kodas: 313208
  • Prieinamumas: TURIME SANDĖLYJE (PRISTATYMAS PER 2-6 D.D.)

Kepimo maišeliai 0,8 kg kumpio virimo indui / viryklei - 20 vnt. Aukštos kokybės - šie slėgio kumpio viryklių maišeliai pagaminti iš stiprios skaidrios folijos, kurios storis 0,04. Jie yra atsparūs plyšimui ir tinka plikymo temperatūrai iki 90 laipsnių Celsijaus.  Saugi sveikatai - PE folija, iš kurios pagamintas produktas, yra patvirtinta sąlyčiui su maistu, todėl nereikia nerim..

Žymos: tinklelis mesai, viskas mesos gamybai, marinavimui, mesos rukymui, kepimui, marinavimui, dešroms, dešru gamybai prieskoniai

Kepimo maišeliai 0,8 kg kumpio virimo indui / viryklei - 20 vnt.

Aukštos kokybės - šie slėgio kumpio viryklių maišeliai pagaminti iš stiprios skaidrios folijos, kurios storis 0,04. Jie yra atsparūs plyšimui ir tinka plikymo temperatūrai iki 90 laipsnių Celsijaus.
 Saugi sveikatai - PE folija, iš kurios pagamintas produktas, yra patvirtinta sąlyčiui su maistu, todėl nereikia nerimauti, ar plikant į jūsų maistą prasiskverbia pavojingos medžiagos.
 Puikiai tinka - šie nauji maišeliai, kurių matmenys yra 16 cm x 23 cm, puikiai tinka 0,8 kg talpos slėgio kumpio viryklei.

    Patogus patiekalų paruošimas - naudodami šiuos maišelius galite lengvai įdėti maistą į slėginio kumpio viryklės kamerą, taip pat jį išimti, kai jis bus paruoštas. Maišai taip pat palengvina švarios kumpio viryklės kameros švarą.
Rrinkinyje, kuriame yra 20 maišelių, leis paruošti iki 16 kg mėgstamos mėsos - kumpių, puodų pyragų, užtepėlių ir tešlos - taip pat vegetariškų!
Krepšiai yra labai paprasti naudoti. Pakanka juos paskleisti prietaiso kameros viduje, įdėti mėgstamą mėsos ar vegetarišką turinį, sulenkti maišelių galus ir prispausti jį naudojant kumpio greitpuodį ir dangtelį. Išimant indą pakanka patraukti už folijos, atskiriant ją nuo vidinių sienelių ir stumiant turinį į išorę.
Maišelis tinka kumpio virimo indui kodas: 313008

   Matmenys:
Ilgis: 16,0 cm
Plotis: 0,1 cm
Aukštis: 23,0 cm
Talpa: 0,8 kg