KontaktaiAtsiliepimaiParduotuvėsBendradarbiavimasForumas

Vyno gamyba

Alaus gamyba

Alkoholiniams gėrimams

Ąžuolinės statinės

Tabakas ir aksesuarai

Pirtims ir namams

Kitos prekės
Prekių grąžinimas

GRĄŽINIMAS:

Prieš grąžindami prekes atidžiai susipažinkite su grąžinimo sąlygomis:

Jeigu jums nepatiko kokybiška įsigyta prekė, ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas nuo prekės pristatymo dienos galite ją grąžinti pardavėjui, išsiunčiant prekę atgal registruotu paštu ir apie prekės grąžinimą pranešus el. paštu. Nurodytais terminais grąžinus kokybišką prekę, ne vėliau kaip per 5 darbo dienas grąžinsime į jūsų banko sąskaitą šios prekės kainą arba suteiksime atitinkamo dydžio nuolaidą sekančiam pirkimui. Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos ir tenka kokybiškas prekes grąžinančiam pirkėjui.
Jeigu prekės grąžinamos dėl defektų ar trūkumų, taikoma įstatymo numatyta tvarka. Jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pirkėjo pasirinkimu prekė gali būti pakeičiama kita, arba prekė grąžinama, grąžinant pirkėjui jos pirkimo kainą, arba prekė pasiliekama ir pirkėjui suteikiama atitinkama nuolaida.
Grąžinant nekokybiškas prekes privalote informuoti mus apie jų grąžinimą, tinkamai supakuoti ir grąžinti prekes (t.y. visą pakuotę su rasta nekokybiška preke) tokiais pat terminais ir visomis tokiomis pat sąlygomis, kaip grąžinant kokybiškas prekes.
Siekiant tinkamai identifikuoti grąžinamas prekes bei užtikrinti saugų jų siuntimą, prekės privalo būti grąžinamos pradiniame įpakavime, kuriame buvo gautos. Jeigu klientas nepatenkintas preke, turi būti visa prekės pakuotė. Pirkėjui nesilaikant visų nurodytų grąžinimo sąlygų mes neįsipareigojame sumokėti pirkėjui grąžinamos prekės kainą ar kitokiu būdu jos kompensuoti.   

Krepšelis ID: 54.81.197.24
PrekėKiekisKainaSuma
Suma (Eur):0.00
Informacija
Tel. / faks.: (8 448) 50267
Darbo dienomis: 9 - 18 val.
El. paštas: plunge@medeja.lt
Mūsų partneriai
DĖMESIO
PARDUOTUVIŲ SAVININKŲ DĖMESIUI
Internetinė parduotuvė plečia savo veiklą ir ieškome atstovų visuose Lietuvos miestuose. Jei jūsų mieste dar niekas neprekiauja mūsų prekėmis galite tapti mūsų prekių atstovu. Savo partneriams siūlome geras bendradarbiavimo sąlygas, pastatome stendus prekių ekspozicijai, reklamuojame partnerių parduotuves savo el. parduotuvėje, apmokome pardavėjus.
TAPK MŪSŲ PARTNERIU!!!
 Copyright © 2004 - 2018 | Medėja | Powered by mzFOTO | Design by Tadas Marcinkevičius © 2013 | 0.074 s |